Rząd Kanady inwestuje w pojazdy o zerowej emisji

Rząd kanadyjski wprowadził nową inicjatywę w budżecie na 2019 r., Aby zwiększyć własność pojazdów o zerowej emisji.

Rząd Kanady zaproponował inwestycję w wysokości 300 milionów dolarów w ciągu najbliższych trzech lat w ramach nowej federalnej zachęty do zakupu dla pojazdów o zerowej emisji.

Minister transportu, czcigodny Marc Garneau, podkreślił, że inwestycje w pojazdy o zerowej emisji w budżecie na 2019 r. Ułatwiłyby Kanadyjczykom wybór pojazdu o zerowej emisji.

Garneau powiedział: „Czas na działanie w klimacie jest teraz. Rząd Kanady stara się przyspieszyć przyjęcie pojazdów o zerowej emisji, które pomogą ułatwić Kanadyjczycy być częścią rozwiązania do zmian klimatu i zmniejszenia ich codzienne koszty jazdy. Dzięki tym inwestycjom Kanada dołącza do koalicji międzynarodowych partnerów działających na rzecz przyszłości transportu bezemisyjnego ”.

Szanowna Catherine McKenna, minister środowiska i zmian klimatycznych oraz czcigodny Navdeep Bains, minister innowacji, nauki i rozwoju gospodarczego, byli także odpowiednio w Vancouver (Kolumbia Brytyjska) i Toronto (Ontario), aby podkreślić nowy program motywacyjny.

McKenna powiedział: „Pracujemy z Kanadyjczykami w całym kraju, aby wspierać praktyczne i niedrogie rozwiązania w walce ze zmianami klimatu. Sektor transportu ma kluczowe znaczenie dla gospodarki Kanady – ale odpowiada również za jedną czwartą naszych emisji. Upewnienie się, że Kanadyjczycy mają dostęp do opcji, aby dostać się tam, gdzie muszą iść w czystszy, tańszy i szybszy sposób, będzie chronić nasze środowisko i rozwijać naszą gospodarkę. ”

Budżet na 2019 r. Zapewnia wsparcie dla rozbudowy sieci stacji ładowania i tankowania pojazdów o zerowej emisji oraz stwarza nowe zachęty dla ludzi i przedsiębiorstw do zakupu pojazdów o zerowej emisji.

Zachęta do zakupu pojazdów o zerowej emisji będzie miała zastosowanie do nowych kwalifikujących się pojazdów, które zostaną zakupione lub wydzierżawione w dniu 1 maja 2019 r. Lub później. Ten program motywacyjny jest środkiem ogłoszonym w budżecie na 2019 r. I podlega zatwierdzeniu przez Parlament.

Aby móc korzystać z zachęt, pojazd musi mieć sugerowaną cenę detaliczną producenta modelu podstawowego poniżej 45 000 USD dla pojazdów osobowych z sześcioma lub mniejszymi miejscami siedzącymi i mniej niż 55 000 USD dla pojazdów z siedmioma lub więcej miejscami. W przypadku kwalifikujących się pojazdów z sześcioma lub mniejszą liczbą miejsc kwalifikują się wersje droższe, o ile sugerowana cena detaliczna ostatecznego producenta wynosi 55 000 USD lub mniej.

Kanadyjczycy, którzy kupią lub wydzierżawią uprawniony akumulator elektryczny, wodorowe ogniwo paliwowe lub pojazd hybrydowy o większym zasięgu, otrzymają zachętę w wysokości 5000 USD. Kanadyjczycy, którzy kupią lub wydzierżawią pojazd hybrydowy typu plug-in krótszego zasięgu, otrzymają premię w wysokości 2500 USD.

DANE FIRMY

  • AUTO LAWETA 24H ANHOL POMOC DROGOWA TIR & OSOBOWE
  • ul. Poznańska 22
  • 66-300 Skwierzyna
  • NIP : 5961204628
  • REGON : 211196882

ODDZIAŁY

  • B. AUTO LAWETA 24H ANHOL POMOC DROGOWA GORZÓW WIELKOPOLSKI TIR & OSOBOWE
  • ul. Akacjowa 3
  • 66-400 Gorzów Wielkopolski
  • TEL : +48 602 793 389
  • MAIL : [email protected]