Anhol w mediach

Foto: Feuerwehr Iserlohn
BranżaPojazdy cięzaroweW trasie

Cysterna z gnojowicą wjechała w dom !

Jeszcze tego nie ustaliliśmy jakim cudem kierowca stracił panowanie nad ciężarówką MAN-a TGS która to ciągła za sobą cysternę z gnojowicą. Kierowca tracąc panowanie nad pojazdem zjechał z drogi i uderzył w budynek mieszkalny.

Żony kierowców ze społecznym odrzuceniem !

27.03.2020 na terenie RP wprowadzono kolejne obostrzenia związane z koronawirusem a mianowicie chodzi o osoby które wracały z zagranicy. Bowiem takie osoby były poddawane 14 nowej kwarantannie wraz z jej rodziną. Obostrzenie jednak pominęło kierowców a co za tym idzie ich rodzin ponieważ jak kierowca nie był zmuszany do kwarantanny to i jego rodzina też nie była zmuszana.

BranżaCiekawostkiPojazdy cięzarowe

Więcej respiratorów na bazie wycieraczek z z ciężarówek !

Tak dokładnie jak w tytule ! Mamy produkować respiratory na bazie silników od wycieraczek które montowano w ciężarówkach , respiratory na bazie tych silników mają być bardzo wytrzymałe i co najważniejsze skuteczne !

BranżaCiekawostkiPojazdy cięzarowePojazdy dostawczeW trasie

Karabinierzy też ludzie , obrazek z drogi pokazujących karabinierów pomagających odpalić auto wiozącymi leki !

Jak już wspomniałem w wczorajszym artykule mam już dość tych wszystkich negatywnych wiadomości z informacjami na temat tego negatywnego dzieje się na drogach , właśnie dla tego spośród wielu wiadomości które ostatnio otrzymuję teraz głownie zwracam uwagę na te pozytywne ! Tak wiec jak masz jakieś pozytywne sygnały z drogi pisz na [email protected]

CiekawostkiPojazdy cięzarowePojazdy dostawczeW trasie

Niemcy rozdają żywność i artykuły higieniczne kierowcom na A2 !

Ostatnio przytłacza mnie ilość negatywnych wiadomości nie wiem jak was dla tego dla odmiany postanowiłem w końcu postanowiłem zacząć pisać troszkę na temat pozytywnych zachowań tym razem pozytywne wiadomości do nad spływają z Niemiec gdzie. Dwóch bezinteresownych obywateli zaaragowało na wiadomość o zamykaniu toalet oraz restauracji dla kierowców.

BranżaCiekawostkiW trasie

Jedyni wolni ludzie na kontynencie – Reportaż o kierowcach ciężarówek w czasie koronawirusa !

„Królowie szos w czasach koronawirusa”, „jedyni, których nie obowiązują granice”, a także „ostatni wolni ludzie na kontynencie” – takimi słowami w ostatnim czasie podsumowują kierowców ciężarówek gazety czasopisma i portale internetowe a ostatnio taki mi dokładnie słowami opisał najbardziej znany na świecie tygodnik polityczny.

Ciekawostki

Kierowcy nadal będą zwolnieni z obowiązku kwarantanny co z innymi ?

Polski rząd potwierdził już że przedłuży zamkniecie polskich granic do 13 kwietnia 2020 . Dodatkowo w ostatnim czasie wprowadzono kolejne ogarniczenia w sprawie poruszania się po przestrzeni publicznej ! Spójszmy więc czy coś zmieni się dla firm transportowych.

CiekawostkiPojazdy cięzaroweW trasie

W Szwecji pierwsze testy drogi pod prądem !

W związku z tym ze większość ludzi jest przejęta koronawirusem , bez echa ogłaszane są nowe nowinki technologiczne , doskonałym tego przykładem mogą być ostatnie testy przeprowadzone przez firmę ElectReon.

CiekawostkiW trasie

Zbiórka dla kierowcy w rozbitym dafie zakończona powodzeniem !

Dla przypomnienia dla nie wtajemniczonych całą sytuacja miała miejsce w Bergamo we Włoszech. Kierowca który uszkodził ciężarówkę utknął w niej w ponieważ cała okolica była objęta kwarantanną. Wykonano mu badania wynik na całe szczęście okazał się negatywny jednak kierowca nie mógł wychodzić z pojazdu.

Ciekawostki

Aut o 70% mniej na ulicach a dalej mamy smog ! Warto zapamiętać !

Nasze władze cały czas. nas zachęcają nad do pozostania w domu lub co niektórym nakazują zostać w domu pod groźbą kary. Poskutkowało to tym że w dużych miastach ruch na drogach zmniejszył się średnio o 70%. Co w tym wszystkim najlepsze zmniejszenie ruchu nie poskutkowało z zmniejszeniem się zjawiskiem smogu !

DANE FIRMY

  • AUTO LAWETA 24H ANHOL POMOC DROGOWA TIR & OSOBOWE
  • ul. Poznańska 22
  • 66-300 Skwierzyna
  • NIP : 5961204628
  • REGON : 211196882

ODDZIAŁY

  • B. AUTO LAWETA 24H ANHOL POMOC DROGOWA GORZÓW WIELKOPOLSKI TIR & OSOBOWE
  • ul. Akacjowa 3
  • 66-400 Gorzów Wielkopolski
  • TEL : +48 602 793 389
  • MAIL : [email protected]