Anhol w mediach

W trasie

Wakacyjne zakazy ruchu w Niemczech 2020 !

W Niemczech wakacyjne zakazy ruchu rozpoczną się 4 lipca. Będą one obowiązywały we wszystkie soboty lipca i sierpnia, w godzinach między 7 a 20.

W trasie

Wakacyjne zakazy ruchu 2020 dla pojazdów ciężarowych w polsce !

Dzisiaj (26.06.2020r.) w Polsce kończy się oficjalnie rok szkolny, a co za tym idzie rozpoczynają zakazy ruchu dla samochodów ciężarowych. Potrwają one najprawdopodobniej do ostatniej wakacyjnej niedzieli, 30 sierpnia.

Rozjechał prawie pieszego i jeszcze chciał go pobić !

W środę, 24 czerwca 2020 r. na skrzyżowaniu ulic Buforowej i Strawińskiego we Wrocławiu miała miejsce zadziwiająca sytuacja. Na załączonym filmie widać, jak taksówka wyprzedza auto stojące przed przejściem dla pieszych, na które wszedł młody mężczyzna. Skoda przejeżdża tuż przed stopami pieszego, który zaskoczony i przestraszony uderza w auto plastikową butelką. Taksówkarz zatrzymuje się na […]

W trasie

Co zostanie z BMW gdy uderzy przy 200 km/h ?

23.06.2020r. około godziny 4:00 rano w Katowicach doszło do koszmarnego wypadku. W Lesie Murckowskim 38-letni kierowca

Ta funkcja może uratować ci skórę , podczas kontroli policyjnej !

W 2018 roku Rober Petersen wymyślił pewną funkcję na telefony firmy iPhone. Jest ona znana przeważnie w Stanach Zjednoczonych, a po wydarzeniach w Minneapolis tego roku (2020) zyskuje jeszcze bardziej na popularności.

Nie chcieli napić się alkoholu więc zostali pobici !

Wydarzył się kolejny przypadek ataku na parkingu dla ciężarówek, o czym ostatnio słyszymy coraz częściej. Tym razem zdarzenie miało miejsce w niedzielę (21.06.2020r.) na parkingu przy autostradzie A9, w miejscowości Neufahrn bie Freising, na przedmieściach Monachium.

Ciekawostki

Według Uni Polskie drogi niosą śmierć !

Jeden z ostatnich rankingów Unii Europejskiej traktuje o bezpieczeństwie na drogach. Jak wypada w nim Polska? Otóż od szarego końca dzielą nas tylko dwa państwa. Według danych Unii Europejskiej w naszym kraju na milion mieszkańców mamy 77 śmiertelnych ofiar wypadków drogowych.

W trasie

W ciężarówce wystrzeliły opony, kierowca ranny !

W piątek (12.06.2020r.) doszło do niecodziennego zdarzenia na drodze. Na ulicy Granicznej we Wrocławiu około godziny 14 w naczepie ciężarówki pękło jedna po drugiej sześć opon.

W trasie

Ciężarówka wjechała w auto osobowe z matką w środku i dziećmi !

We wtorek około godziny 11:30 pod Płońskiem doszło do tragicznego wypadku. Na wysokości starego wyjazdu z Płońska na Drogę Krajową nr 7 w stronę Gdańska, na łuku drogi rozpędzona Scania serii R z wywrotką zjechała na przeciwległy pas i zderzyła się czołowo z nadjeżdżającym z naprzeciwka autem osobowym. W Audi A4 podróżowały cztery osoby: 36-letnia kobieta i troje dzieci w wieku 2,6 i 14 lat. Mimo szybkiej próby reanimacji, młoda mama niestety nie przeżyła wypadku. Zmarła mieszkanka gminy Załuski osierociła troje jadących z nią dzieci, które w ciężkim stanie zostały przetransportowane helikopterami do szpitali w Warszawie.

W trasie

Najechali na siebie w korku

isaliśmy kilka dni temu o remontach na A2 w Niemczech. Jeden ze wspomnianych remontowanych odcinków z utrudnieniami jest w pobliżu Magdeburga i to na nim doszło wczoraj (09.06.2020r.) do poważnego zdarzenia.

DANE FIRMY

  • AUTO LAWETA 24H ANHOL POMOC DROGOWA TIR & OSOBOWE
  • ul. Poznańska 22
  • 66-300 Skwierzyna
  • NIP : 5961204628
  • REGON : 211196882

ODDZIAŁY

  • B. AUTO LAWETA 24H ANHOL POMOC DROGOWA GORZÓW WIELKOPOLSKI TIR & OSOBOWE
  • ul. Akacjowa 3
  • 66-400 Gorzów Wielkopolski
  • TEL : +48 602 793 389
  • MAIL : [email protected]