Anhol w mediach

Ciekawostki

Odcinkowe pomiary prędkośći tolerują prędkość wyższą nawet o 30km/h od dozwolonej, a połowa mandatów ulega przedawnieniu!

W końcu się doczekaliśmy , Najwyższa izba kontroli opublikowała raport na który czekaliśmy z niecierpliwością dotyczył on Odcinkowych pomiarów prędkości. Co wynikło z raportu… na odcinkowym pamiaru prędkości nie ma zbytnio potrzeby zwalniać !

Pojazdy osoboweW trasie

Polacy zmiażdżeni na niemieckiej autostradzie !

W nocy z 1 na 2 września doszło na autostradzie A20 w pobliżu Tessina, na pasie w kierunku Lubeki, do tragicznego wypadku. Jak poinformowała niemiecka policja, około godziny 23.50 samochód osobowy na polskich tablicach rejestracyjnych z dużą prędkością wjechał w jadącą przed nim ciężarówkę.

BranżaCiekawostkiPojazdy cięzarowe

W niemczech przybywa stacji tankowania LNG . Już 40 stacji przed końcem przyszłego roku !

Ciężarówki zasilane płynnym gazem ziemnym (LNG) są coraz szerzej stosowane w transporcie. Stacje tankowania, tak kluczowe dla długodystansowych przewozów, powstają w całej Europie.

Pojazdy dostawczeW trasie

Motocykliści chcieli się schronić przed deszczem pod wiaduktem i doszło do tragedii !

Do tragicznego wypadku doszło w piątek około godziny 13:35. Czterech mężczyzn w wieku 43, 57, 60 i 75 lat jechało trzema motocyklami niemiecką autostradą A9. Kiedy w pobliżu Bad Lobenstein zaskoczyła ich gwałtowna ulewa, schronili się pod wiaduktem. W pewnej chwili wjechał w nich z dużą prędkością samochód dostawczy.

Pojazdy cięzarowePojazdy osoboweW trasie

Cieżarówka z ponad 23 tonami whisky w rowie !

29 sierpnia na autostradzie A2 około godziny 19:00 w miejscowości Gütersloh wywróciła się do rowu ciężarówka załadowana butelkami whisky. Przyczyną wypadku było pękniecie opony jadącego obok Ferrari.

W trasie

Cieżarówka poruszała się przesadną prędkością. To nie mogło skończyć się inaczej

Do bardzo niebezpiecznego wypadku doszło w miniony poniedziałek, 26 sierpnia, w miejscowości Golanka (gmina Kadzidło). Kierujący ciężarowym volvo, 53-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego, jadąc lokalną drogą w miejscowości Golanka, na ostrym zakręcie w lewo stracił panowanie nad pojazdem. Odrobinę za wysoka prędkość wystarczyła, by naczepa zaczęła się przechylać na prawy bok.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
CiekawostkiW trasie

Bezpieczny wikeend – Policja rozpoczeła akcję !

To już ostatni weekend wakacji. Od 30 sierpnia do 1 września policja prowadzi działania „Bezpieczny weekend”. Ich celem jest zapewnienie nadzoru nad bezpieczeństwem, porządkiem i płynnością w ruchu drogowym.

Pojazdy osoboweW trasie

Tragiczny wypadek bmw x5 . Zwłoki w kawałkach

Miniony wtorek był jednym z najbardziej makabrycznych na drogach. Opisany poniżej wypadek zdarzył się na autostradzie A2.

Ciekawostki

Citroen sabotował stanu oleju w ciężarówkach przenaczonych dla Wehrmachtu

W związku ze 100-leciem swojego istnienia, chcąc podkreślić najbardziej chlubne elementy w swojej działalności, Citroen nagłośnił pewną historię. Otóż w czasie II Wojny chlubą miał być fakt bardzo pomysłowego sabotowania produkcji.

BranżaCiekawostkiPojazdy cięzarowe

Kierowcy cieżarówek protestują przeciwko autopilotom w obawie o utratę pracy !

W stolicy stanu Missouri kierowcy ciężarówek zorganizowali demonstrację. Protestowali przeciw zautomatyzowaniu ciężarówek w obawie przed utratą miejsc pracy. Testy tychże ciężarówek prowadzi się w Ameryce w kilku stanach….

DANE FIRMY

  • AUTO LAWETA 24H ANHOL POMOC DROGOWA TIR & OSOBOWE
  • ul. Poznańska 22
  • 66-300 Skwierzyna
  • NIP : 5961204628
  • REGON : 211196882

ODDZIAŁY

  • B. AUTO LAWETA 24H ANHOL POMOC DROGOWA GORZÓW WIELKOPOLSKI TIR & OSOBOWE
  • ul. Akacjowa 3
  • 66-400 Gorzów Wielkopolski
  • TEL : +48 602 793 389
  • MAIL : [email protected]