O FIRMIE AUTO POMOC DROGOWA ANHOL

ANHOL to firma świadcząca profesjonalne usługi związane z holowaniem oraz szeroko rozumianą pomocą drogową. Działamy na rynku nieprzerwanie od ponad 20 lat głównie na terenie: Gorzowa Wielkopolskiego, Skwierzyny, Międzyrzecza, Świebodzina, Słubic, Sulęcina oraz Kostrzyna nad Odrą. Dzięki tak długiej historii, nabytej wiedzy, którą stale poszerzamy oraz ogromnemu doświadczeniu w pomocy drogowej zgromadziliśmy wokół siebie najlepszych specjalistów z branży pomocy drogowej, wulkanizacji, auto elektryki oraz mechaniki samochodowej. Niem ma dla nas rzeczy niemożliwych. Nasz zespołowi potrafi sprostać każdemu wyzwaniu, które stawiają przed nami klienci. Dodatkowo, nasze zaangażowanie doceniły niejednokrotnie władze wyżej wymienionych miast czy policja powierzając nam prowadzenie parkingu. Oczywiście, nie sposób nie wspomnieć o Wojsku Polskim, które niejednokrotnie obdarzyło nas swoim zaufaniem powierzając transport pojazdów opancerzonych.

Jednak… nie samą pracą człowiek żyje. W firmie pracują nie tylko fachowcy branży pomocy drogowej, ale też i pasjonaci militariów oraz historii Polski. Wspólnymi siłami udało nam się zgromadzić jedną z największych kolekcji pojazdów militarnych, którą postanowiliśmy podzielić się z innymi.  Owocem naszych działań było stworzenie Zlotu Militarnego w Polsce pod nazwą M.A.S.H.   

Nasza główna siedziba

Krótko o naszej siedzibie

Historia naszej firmy zaczęła się w Skwierzynie i sięga lat 90. Jako początkujący, pełni obaw przedsiębiorcy zakupiliśmy naszą pierwszą lawetę nie przypuszczając, iż przyczyni się to do powstania jednej z największych pomocy drogowych w zachodniej Polsce. Wysoka jakość świadczonych usług, motywacja i profesjonalizm dość szybko zaczęły owocować. Firma zaczęła dynamiczny rozwój, dzięki któremu mogliśmy zacząć inwestować w wysokiej klasy sprzęty. Dziś posiadamy kilka filii, choć naszą kolebką jest Skwierzyna, gdzie zatrudniamy ponad 20 osób.

 

 

 

ADRES SIEDZIBY :
 • LAWETA 24H ANHOL POMOC DROGOWA GORZÓW WIELKOPOLSKI TIR OSOBOWE
 • ul. Rzeźnicka 1
 • 66-440 Skwierzyna
 • Tel : +48 602 793 389

Co myśli o myślą klienci ?

 • ANHOL Pomoc drogowa
 • anhol pomoc drogowa
 • 5 / 6

Wyraź swoją opinię na nasz temat
firma Prime drivers

Poszukując sprawdzonej pomocy drogowej w końcu trafiliśmy na profesjonalistów. Od ponad 11 lat współpracujemy z firmą ANHOL i nie mieliśmy do dnia dzisiejszego żadnych problemów.

Właścicel

Ocenił : Pomoc drogowa na 5

logo firmy Seven motion

Praca logistyka jest niezwykle stresująca, dlatego cenię sobie zaufanych partnerów takich jak firma ANHOL.

Logistyk

Ocenił : Wulkanizacja na 5

logo firmy translogistics

Będąc liderem na rynku europejskim nie mogliśmy pominąć rynku polskiego. Wyrobiliśmy sobie standardy, którymi stale się kierujemy i które cenimy w partnerów biznesowych. W nasz standardy wpisuje się Pomoc drogowa ANHOL

Logistyk

Ocenił : Wulkanizacja na 5

freight concept

Polecam w 100% firmę ANHOL pomoc drogową

Współwłaścicelka

Ocenił : Pomoc drogowa na 5

logo LTMS

Jeżeli chodzi o pomoc drogową w Polsce zachodniej to z czystym sumieniem możemy polecić firmę ANHOL.

Logistyk

Ocenił : Pomoc drogowa na 5

logo logistics

Z polecenia nawiązaliśmy współpracę z Panem Radkiem. Polecamy w 100% innym !

Logistyk

Ocenił : Wulkanizacja na 5

logo Corporate transport solutions

Posiadamy sporą ilość busów, co również wiąże się z częstymi kolizjami. Firma Ratownictwo Drogowe Anhol to nasz stały, sprawdzony partner.

Właścicel

Ocenił : Pomoc drogowa na 5

Anhol w mediach

O FIRMIE ANHOL

Pomoc drogowa 24h ANHOL

Ponad 20 lat zaufania…

Na rynku pomocy drogowej działamy od przeszło 20 lat. Działalność rozpoczęliśmy jak większość przedsiębiorców – od rodzinnego miasta. Szybki rozwój oznaczał jednak konieczność zmian. Zaufanie klientów było naszą siłą napędową, dlatego z uwagi na znaczne zapotrzebowania rynku  rozszerzyliśmy obszar działania również na inne miejscowości.  

 

Stawiamy na nowe technologie…  

Dzięki temu iż od samego początku stawialiśmy na nowe technologie oraz nieprzerwanie od 20 lat większość zysku reinwestujemy w sprzęt który pozwala nam zagwarantować obsługę naszych klientów na najwyyrzym poziomie , zapewniając dodatkowo nam przewagę nad konkurentami w postaci tego iż jesteśmy w stanie obsłużyć każde zdarzenie drogowe związane z  samochodami osobowymi przez samochody ciężarowe tir , maszyny rolnicze po samo wojsko polskie z którym współpracujemy od lat. Dzięki takiemu podejściu do biznesu doceniało nas w dużym stopniu wojsko polskiego dla którego niejednokrotnie już transportowaliśmy czołgi oraz inne pojazdy wojskowe których to jesteśmy też w posiadaniu. 

Co możemy dla ciebie zrobić ?

Pomoc drogowa

Z pomocą drogową związani jesteśmy od samego początku oferując naszym klientom wszelkie usługi z pełnego zakresu jakie może zaoferować profesjonalna pomoc drogowa. Każdego dnia staramy się sprostać stawianym nam wyzwaną oraz standardom które oczekują od nas klienci. Prócz usług związanych z holowaniem pojazdów oraz obsługą zdarzeń drogowych swoim klientom możemy zaoferować auto zastępcze , hotel na czas naprawy ich samochodu jeżeli naprawa przekroczy 24h i wiele innych udogodnień. 

Wulkanizacja 24h

Problemy z kołami i oponami to codzienność i bolączka naszych klientów. Dlatego właśnie powstała wulkanizacja 24. W dbałości o bezpieczeństwo klienta oraz fachowość usług wulkanizację powierzamy doświadczonym specjalistom. Posiadamy wysokiej klasy sprzęt do naprawy i montażu ogumienia w każdego rodzaju pojeździe, zajmujemy się wyważaniem kół, prostowaniem felg, montażem oraz demontażem kół, natomiast opony zmieniamy i naprawiamy w dogodnym dla klienta miejscu.  Nasi fachowcy przyjadą do Państwa w możliwie najkrótszym czasie.

Wulkanizacja działa 24/dobę.  Zatelefonuj, a chętnie pomożemy. Pamiętaj o kilku ważnych zasadach:

1.Zjedź na pobocze 

Przed wezwaniem serwisu wulkanizacja 24, jeśli to możliwe zjedź na pobocze lub miejsce w którym nie będziesz przeszkadzał innym uczestnikom ruchu drogowego.  

2. Zadzwoń na: mobilna wulkanizacja 24h.

Po usytuowaniu pojazdu w bezpiecznym miejscu skontaktuj się z nami pod numerem telefonu : +48 602 793 389

Auto pomoc

Auto pomoc to inaczej pomoc drogowa czyli ogólnie rzecz ujmując ratunek dla wszystkich kierowców będących w tarapatach, którzy wymagają np. holowania i transportu uszkodzonych pojazdów czy naprawy usterek na miejscu zdarzenia.  Wszystkie te usługi to zadanie dla profesjonalnej firmy zajmującej się pomocą drogową.

Holowanie

To zdobywane przez lata doświadczenie nauczyło nas, że transport ciężkich maszyn i pojazdów, ale i większych aut powinien być naprawdę dobrze przemyślany i zlecony firmie odpowiednio do tego przygotowanej. Dlaczego? To proste. Od Państwa wyboru zależy czy np. dany pojazd lub maszyna dotrą na miejsce docelowe w nienaruszonym stanie. Wychodząc na wprost oczekiwaniom klientów uruchomiliśmy usługę holowanie 24h, dzięki której jesteśmy dyspozycyjni o każdej porze dnia i nocy. 

 

Auto Laweta

Potrzebują państwo przetransportować pojazd przy całkowitym zminimalizowaniu zarysowań czy otarć auta? Jeśli tak, najlepszym rozwiązaniem będzie autolaweta. Z tej usługi korzystają głównie klienci sprowadzający auta np. z Niemiec. 

Źle zatankowane paliwo

Nieuwaga, jazda w korku, pośpiech czy jazda na rezerwie, ignorowanie komunikatów o kończącym się paliwie czy też źle zatankowane paliwo często kończy się koniecznością wzywania pomocy drogowej. Możesz liczyć na nasze wsparcie i szybką pomoc na trasie. Spuścimy i wlejemy odpowiednie dla twojego auta paliwo, pochodzące tylko ze sprawdzonej stacji benzynowej. Uzupełnimy twój bak tak, abyś mógł bezpieczenie kontynuować podróż. Dowieziemy taką ilośc paliwa, jaką sobie zażyczysz. Zawsze działamy 24 h na dobę.  

 

 

Awaryjne otwierania auta

Zatrzaśnięte w pośpiechu kluczyki to zdarzenie spędzające sen z powiek niejednemu kierowcy. Zdarza się w najmniej odpowiednim momencie. Na życzenie klienta otworzymy awaryjnie panstwa samochód. Pamiętajmy jednak, aby przed wezwaniem pomocy drogowej dokładnie sprawdzić czy nie mamy otwartych innych drzwi czy też bagażnika co umożliwi dostanie się do środka, a jednocześnie uniknięcie kosztów związanych z wezwaniem pomocy.  

 

 

 

Nasza Historia

 • VW LT lata 90 pomoc drogowa Gorzów wielkopolski
 • 13 July
  1989

  Zakup pierwszej lawety

  Pomimo że był to 13 jest to do dnia dzisiejszego dla nas najszczęśliwsza liczba ponieważ pomimo strachu świeżo po upadku ustroju komunistycznego w Polsce zakupiliśmy pierwszą lawetę i rozpoczęliśmy działalność związaną z świadczeniem usług z zakresu pomoc drogowa. Początkowo działaliśmy wyłącznie na terenie Skwierzyny z czasem poszerzyliśmy są działalność o takie miejscowości jak Gorzów Wielkopolski , świebodzin , Międzyrzecz , Nowy Tomyśl , Słubice , sulechów , Myślibórz , Kostrzyn nad odrą , sulęcin

 • logo policji polskiej w gorzowie wielkopolskim
 • 10 November
  2017

  Obsługa Parkingu policyjnego

  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i pozycji lidera w Gorzowie wielkopolskim podjęliśmy współpracę z policją w Gorzowie wielkopolskim. Owocem naszej współpracy z policją jest obsługa parkingu policyjnego dla pojazdów pochodzących z kradzieży i wypadków drogowych. Policja doceniła nasze zaangażowanie i starania wkładane w rynek pomocy drogowej na terenie Gorzowa oraz naszą pozycję na rynku lokalnym. 

Częste pytania

Na co zwrócić uwagę przy doborze pomocy drogowej ?

Gorzów wielkopolski , skwierzyna , sulęcin , myślibórz , międzyrzecz , świebodzin , słubice , nowy tomyśl to niewielkie miasta i miejscowi mają już wyrobione opinie na temat różnych firm,  jednak przez te miasta przebiega spory ruch za pomocą autostrady a2 oraz trasie szybkiego ruchu s3 przez co większość osób nie jest totalnie zorientowana na kim warto polegać dla tego też warto przed wyborem pomocy drogowej poszukać w internecie opinii na temat upatrzonej przez państwa pomocy drogowej. 

DANE FIRMY

 • AUTO LAWETA 24H ANHOL POMOC DROGOWA TIR & OSOBOWE
 • ul. Poznańska 22
 • 66-300 Skwierzyna
 • NIP : 5961204628
 • REGON : 211196882

ODDZIAŁY

 • B. AUTO LAWETA 24H ANHOL POMOC DROGOWA GORZÓW WIELKOPOLSKI TIR & OSOBOWE
 • ul. Akacjowa 3
 • 66-400 Gorzów Wielkopolski
 • TEL : +48 602 793 389
 • MAIL : [email protected]