Pomoc drogowa Trzciel

ul. Graniczna 17 66-320 Trzciel Tel : +48 602 793 389

 • Średni czas dojazdu na terenie Trzciela i okolic 19 min

 • Awaryjne otwieranie aut to jedna z naszych specjalizacji

 • W województwie lubuskim nasz pseudonim to król lawet

Nasz oddział pomocy drogowej w Trzcielu

Krótko o naszej siedzibie.

Zasięg działania naszej Pomocy Drogowej w Lubuskiem jest szeroki. Oferujemy usługę pomocy drogowej w prawie całym województwie. Po obstawieniu ciasno naszymi posterunkami jego zachodniej części, skierowaliśmy się na wschód i założyliśmy kolejną bazę. Obraliśmy za swój cel Trzciel u styku województwa lubuskiego z wielkopolskim. Dzięki temu posunięciu, jesteśmy także otwarci na rynek pomocy drogowej w Wielkopolsce. Konkurencja na tym polu jest ogromna, ale kosimy ją naszym doświadczeniem – nieraz bywa, że jeździmy do zdarzenia drogowego, jakiemu nie mogła podołać inna firma Pomocy Drogowej. Kienci, którzy kiedykolwiek skorzystali z naszych usług, zawsze do nas wracają.

ADRES SIEDZIBY :
 • Auto Laweta ANHOL Pomoc drogowa Trzciel 24h TIR
 • ul. Graniczna 17
 • 66-320 Trzciel
 • Tel : +48 602 793 389

Co myśli o nas Trzciel

 • ANHOL POMOC DROGOWA TRZCIEL
 • pomoc drogowa
 • 5 / 3

Wyraź swoją opinię na nasz temat

Jak najbardziej polecam ANHOLA

mechanik

Ocenił : POMOC DROGOWA TRZCIEL na 5

W Trzcielu nie ma innych firm które tak dobrze były by w stanie obsłużyć naszą flotę jak anhol

Przedsiębiorca

Ocenił : POMOC DROGOWA TRZCIEL na 5

Miałem problem na autostradzie a2 pomogli wszystko ok :)

handlowiec

Ocenił : POMOC DROGOWA TRZCIEL na 5

Pomoc drogowa Trzciel

pomoc drogowa Trzcielr

Wraz z rozwojem naszej firmy z pomocą drogową, rósł nasz apetyt, by wziąć pod skrzydła kolejny rejon. Trzymamy pieczę nad głównymi trasami naszego województwa, dlatego też naszym celem jest mieć bazy wyjazdowe na całej ich długości w obrębie Lubuskiego.

Najdalej wysuniętym na wschód węzłem autostrady A2 jest Trzciel. Nazwę wziął od nieopodal leżącego miasta, w którym założyliśmy bazę naszej Pomocy Drogowej. Z tej bazy mamy też możliwość wyjazdów na teren województwa wielkopolskiego, choć to dla nas drugorzędna sprawa – priorytetem jest obszar Lubuskiego.

Poza pobliską autostradą, w Trzcielu krzyżują się ruchliwe drogi: wojewódzka nr 137 relacji Słubice-Sulęcin-Międzyrzecz-Zbaszynek z krajową nr 92 relacji Rzepin-Świebodzin-Poznań-Łowicz. Przy takim ogromnym tranzycie w tym rejonie baza Pomocy Drogowej jest konieczna, co zauważyliśmy, przybyliśmy i ją założyliśmy.

Co oferujemy w Trzcielu?

Pomoc drogowa

W 2018 po podwyżkach opłat na korzystanie z A2 wielu kierowców omija bramki płatnej autostrady i kieruje się na DK92, gdzie opłaty viaTOLL od aut ciężarowych są dużo niższe. Z danych viaTOLL wynika, że droga krajowa nr 92 jest w pierwszej dziesiątce dróg przynoszących najwyższe dochody – 6 pozycja i 64 mln złotych.

Zarówno Autostrada Wolności jak i DK92 to gęsto uczęszczane trasy relacji wschód-zachód. Nie ma dnia, aby nie było na nich zdarzenia drogowego wymagającego interwencji Pomocy Drogowej – wystarczy nieuwaga kierowcy czy błaha awaria pojazdu. Posiadamy kilka punktów wyjazdowych wzdłuż tych nitek, a najdalej wysuniętym na wschód jest Trzciel. Jego optymalne położenie wzgędem obu dróg ułatwia naszej Pomocy Drogowej szybkie dotarcie na miejsce zdarzenia drogowego i udzielenie pomocy poszkodowanym. Klienci naszej firmy mogą liczyć na fachowa pomoc, gdyż wiedzę w tym fachu zdobywaliśmy przez ponad 20 lat.

Historia związana z Trzcielem

 • dźwig grove 2035 pomoc drogowa anhol gorzów wlkp
 • 06 April
  2019

  Pomoc drogowa w Trzcielu

  Trzciel to niewielkie miasteczko położone nad rzeką Obrą, między jeziorami Młyńskim i Wielkim. W mieście nie ma dużych zakładów przemysłowych szkodliwych dla środowiska, co czyni ten rejon atrakcyjnym dla osób szukających wypoczynku na świeżym powietrzu i czystych wód do uprawiania sportów wodnych. Jeziora w Trzcielu utworzyła rzeka Obra, którą prowadzi znany szlak kajakowy. Spływy kajakowe zyskały ostatnimi czasy na popularności i przyciągają coraz więcej osób. Miasteczko znane jest też w kraju i Europie z wyrobów wikliniarsko-trzciniarskich, głównie koszyków i mebli. Określa się go także mianem “szparagowego zagłębia”, gdyż słynie z wysokiej jakości szparagów, co ściąga do miejscowości pracowników sezonowych. Jak widać Trzciel ma wiele do zaoferowania, czym zwabia do siebie wielu turystów. Nieopodal biegnąca autostrada A2 przyjmuje na siebie większość tranzytu wschód-zachód, co skutkuje wieloma zdarzeniami drogowymi. Nikt nie może przewidzieć, co wydarzy się na drodze – może zawieść kierowca albo pojazd. Zadaniem naszej firmy Pomocy Drogowej jest szybka reakcja na wezwanie i fachowa pomoc. Posiadając bazę wyjazdową w Trzcielu i profesjonalny sprzęt, jesteśmy przy zdarzeniu pierwsi, a nasi wykwalifikowani pracownicy zapewniają pomoc w najtrudniejszych przypadkach.

Częste pytania zadawane przez klientów w Trzcielu

Czemu w Trzcielu na autostradzie a2 jest aż tak droga pomoc drogowa

Co do stawek na terenie Trzciela oraz autostrady a2 są one takie same jak w Świebodzinie , Słubicach , Rzepinie , Skwierzynie lub każdym innym mieście w którym działamy. Jednak klienci ponoszą zazwyczaj większe koszty na autostradzie z tego względu ze dochodzą im do pokrycia koszty wjazdu na autostradę a2 nie mówiąc o tym że na autostradzie a2 często klienci stoją daleko od zjazdu na autostradę. 

DANE FIRMY

 • AUTO LAWETA 24H ANHOL POMOC DROGOWA TIR & OSOBOWE
 • ul. Poznańska 22
 • 66-300 Skwierzyna
 • NIP : 5961204628
 • REGON : 211196882

ODDZIAŁY

 • B. AUTO LAWETA 24H ANHOL POMOC DROGOWA GORZÓW WIELKOPOLSKI TIR & OSOBOWE
 • ul. Akacjowa 3
 • 66-400 Gorzów Wielkopolski
 • TEL : +48 602 793 389
 • MAIL : [email protected]