Pomoc drogowa Świebodzin 24h

ul. Poznańska 56 66-200 Świebodzin Tel : 602 793 389

 • ŚREDNI CZAS DOJAZDU NA TERENIE MIĘDZYRZECZA I OKOLIC 15 MIN

 • POSIADAMY PARKING STRZEŻONY NA TERENIE MIĘDZYRZECZA

 • AWARYJNE OTWIERANIE AUT TO JEDNA Z NASZYCH SPECJALIZACJI

 • W WOJEWÓDZTWIE LUBUSKIM NASZ PSEUDONIM TO KRÓL LAWET

Nasz oddział pomocy drogowej w Świebodzinie

Krótko o naszej siedzibie.

Po utworzeniu bazy z pomocą drogową w Skwierzynie, nasze oczy zwróciły się ku kolejnemu ważnemu węzłowi drogowemu, jakim jest Świebodzin. Położony na skrzyżowaniu tras Świecko-Poznań (A2) i Zielona Góra-Szczecin (S3) jest idealnym posterunkiem naszej Pomocy Drogowej. Migracja w dzisiejszych czasach, kiedy zniesiono granicę z Niemcami, przybrała na sile, a my możemy z bazy w Świebodzinie błyskawicznie dotrzeć z pomocą do poszkodowanych z obu państw. Nasze wozy techniczne patrolują obie nitki, by w razie potrzeby udzielić niezwłocznej i fachowej pomocy.

ADRES SIEDZIBY :
 • Auto Laweta ANHOL Pomoc drogowa Świebodzin 24h TIR
 • ul. Poznańska 56
 • 66-200 Świebodzin
 • Tel : 602 793 389

Co myśli o nas Świebodzin

 • ANHOL POMOC DROGOWA ŚWIEBODZIN
 • anhol pomoc drogowa
 • 5 / 3

Wyraź swoją opinię na nasz temat

Niema dużego wyboru w świebodzinie jednak całe szczęscie że trafił nam się uczciwy lokalny przedsiębiorca polecam

hydraulik

Ocenił : pomoc drogowa świebodzin na 5

Już od dłuższego działamy z anholami na terenie świebodzina polecamy !

logistyk

Ocenił : pomoc drogowa świebodzin na 5

Jeżeli nie chcesz mieć poniszczonego auta dzwoń do anholi polecam !

Przedsiębiorca

Ocenił : pomoc drogowa świebodzin na 5

Dlaczego Pomoc Drogowa w Świebodzinie?

Pomoc drogowa Świebodzin koparka

Głównym powodem, jaki skłonił nas do postawienia na miasto Świebodzin, było jego położenie przy głównych trasach transportu drogowego. Jednak od kilku lat znany jest też z figury Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – najwyższego posągu Chrystusa na świecie – która zwabia do miasta turystów. Niejednokrotnie zapatrzeni we wznoszącą się na horyzoncie rzeźbę, często są nieuważni na drodze. Baza w Świebodzinie pozwala nam na prawie natychmiastowe dotarcie na miejsce zdarzenia drogowego i udzielenie rzetelnej pomocy. Okolice miasta to także pola uprawne i podmokłe tereny, w których sidła niejednokrotnie wpadł niuważny rolnik czy operator sprzętu budowlanego, a nasze wyposażenie wojskowe pozwala na dotarcie do zatopionego pojazdu. Zaawansowana wiedza, doświadczenie i zaangażowanie pracowników sprawia, że cel jest tylko kwestią czasu – nigdy sie nie poddajemy, nasza skuteczność jest stuprocentowa.

Co oferujemy w Świebodzinie?

Pomoc drogowa

Miasto Świebodzin liczy prawie 22 tys. mieszkańców i co najmniej połowa z nich posiada auto osobowe. Istnieją tutaj zakłady urządzeń termotechnicznych, rozwija się przemysł meblarski, odzieżowy i spożywczy. Funkcjonuje tu także jeden z najstarszych ośrodków ortopedycznych – Lubuskie Centrum Ortopedii. Prężny rozwój miasta zwabia mieszkańców okolicznych miejscowości, którzy często poruszają się własnym autem osobowym, a przy takiej ilości pojazdów i natężeniu ruchu, kolizje na drogach miejskich są nieuniknione. Do tego dochodzi ważny szlak komunikacyjny północ-południe, którym trwa nieprzerwany ruch aut ciężarowych.

Biorąc to wszystko pod uwagę, zdecydowaliśmy się utworzyć w Świebodzinie Pomoc Drogową. Działamy na tym polu od połowy lat 90-tych i nasze doświadczenie cenione jest nie tylko w województwie lubuskim, gdzie jesteśmy liderem, ale również w całym kraju. Nasza sława sięga również poza granice Polski, skąd nieraz zlecano nam holowanie aut ciężarowych, autobusów i innych dużych gabarytów. Podsumowując, oferujemy szybką usługę pomocy drogowej, lata praktyki, wykwalifikowany personel, profesjonalny sprzęt, a także pomoc przy dokumentacji. Udzielimy pomocy na miejscu awarii lub zholujemy każdy pojazd, od motoru po ciężarówkę czy autobus – nasz zakres usług jest bardzo szeroki.

Historia związana z Pomocą drogową w Świebodzinie

 • pomoc drogowa skwierzyna
 • 06 September
  2012

  Współpraca z serwisem ciężarówek

  W Świebodzinie krzyżują się drogi o znaczeniu wojewódzkim oraz krajowym. Oprócz przecinających się na obrzeżu miasta tras S3 z A2, prowadzi przez nie takze droga do ważnego węzła kolejowego w Zbąszynku, a także do Krosna Odrzańskiego, gdzie jest główna siedziba Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej i garnizon. Niestety drogi te są wąskie, kręte i powszechnie uczęszczane przez TIR-y, a kierowcy aut osobowych niecierpliwi i ciągle w pośpiechu wykonują manewr wyprzedzania, nie zważając na niebezpieczeństwo. Skutkiem są wypadki i konieczna jest usługa pomocy drogowej. Wtedy wkraczamy my i sprawnie usuwamy pojazdy z drogi, by je udrożnić. Jednak ostatnimi laty na rynku usług pomocy drogowych pojawiła się liczna konkurencja, niejednokrotnie zwykli laweciarze, którzy nie mają żadnego doświadczenia. Liczac się z tym, że klientów przyciągnie zaniżana cena, podjęliśmy współpracę z profesjonalnym serwisem aut ciężarowych, autobusów itp. SEKAR, z siedzibą w Świebodzinie. Dzięki temu usługi naszej firmy są kompletne, a klienci mają pewnośc, że ich uszkodzony pojazd jest w dobrych rękach.

Częste pytania kierowców w Świebodzinie

Czy Pomoc drogowa na A2 jest droższa ?

Jeżeli chodzi o stawki są takie same jednak obsługa samochodów na autostracie a2 jest zazwyczaj droższa z tego względu iż zjazdów na trasie a2 jest znacznie mniej niż na innych lokalnych drogach przez są nabijane kilometry ponieważ aby usunąć uszkodzone auto z autostrady niejednokrotnie trzeba pokonać nawet do 100km aby wjechać i zjechać z autostrady przez małą ilość wjazdów na autostrady. 

DANE FIRMY

 • AUTO LAWETA 24H ANHOL POMOC DROGOWA TIR & OSOBOWE
 • ul. Poznańska 22
 • 66-300 Skwierzyna
 • NIP : 5961204628
 • REGON : 211196882

ODDZIAŁY

 • B. AUTO LAWETA 24H ANHOL POMOC DROGOWA GORZÓW WIELKOPOLSKI TIR & OSOBOWE
 • ul. Akacjowa 3
 • 66-400 Gorzów Wielkopolski
 • TEL : +48 602 793 389
 • MAIL : [email protected]