Pomoc drogowa Sulechów 24h

ul. Staszica 18 66-300 Międzyrzecz Tel : +48 602 793 389

 • Średni czas dojazdu na terenie Sulechowa i okolic 30 min

 • Awaryjne otwieranie aut to jedna z naszych specjalizacji

 • W województwie lubuskim nasz pseudonim to król lawet

Nasz oddział pomocy drogowej w Sulechowie

Krótko o naszej siedzibie.

Lubuskie to główny obszar działalności naszej firmy Pomocy Drogowej. Zakres działania mamy dużo szerszy, ale skupiamy uwagę przede wszystkim na drogach naszego województwa. Jedną z głównych tras przecinających Lubuskie jest S3, na której rozstawiliśmy kilka posterunków. Sulechów jest najdalej wysuniętą na południe bazą wyjazdową naszej Pomocy Drogowej i pozwala nam na szybkie dotarcie do zdarzenia drogowego aż po granicę województwa lubuskiego z dolnośląskim. Mamy świadomość konkurencji na rynku pomocy drogowej, ale wiemy, że najważniejsze dla klienta to szybkość w działaniu i fachowość, a to właśnie domena naszej niezawodnej firmy.

ADRES SIEDZIBY :
 • Laweta 24H ANHOL Pomoc drogowa Sulechów TIR osobowe
 • ul. Zwycięstwa 8
 • 66-100 Sulechów
 • Tel : +48 602 793 389

CO MYŚLI O NAS SULECHÓW

 • ANHOL POMOC DROGOWA SULECHÓW
 • pomoc drogowa
 • 5 / 3

Wyraź swoją opinię na nasz temat

ANHOLI poznaliśmy już w Skwierzynie więc i w Sulechowie był to już oczywisty wybór jako partnera :)

Przedsiębioraca

Ocenił : POMOC DROGOWA SULECHÓW na 5

Szybko sprawnie i konkretnie co najważniejsze.

Kierowca zawodowy

Ocenił : POMOC DROGOWA SULECHÓW na 5

Działamy juz od lat wszystko ok :)

Logistyk

Ocenił : POMOC DROGOWA SULECHÓW na 5

Dlaczego Sulechów?

Pomoc drogowa sulechów

Sulechów położony jest w rozwidleniu dróg – krajowej trójki klasy S łączącej Świnoujście z Jakuszycami oraz DK32 łączącej Poznań z Zieloną Górą. Miasto jest częścią aglomeracji zwanej Lubuskim Trójmiastem, w której skład oprócz Sulechowa wchodzi Zielona Góra i Nowa Sól, co daje łącznie około 290 tys. mieszkańców. Duży odsetek ludności nie korzysta z komunikacji miejskiej ani międzymiastowej i stawia na własny środek lokomocji. Dojeżdżają z mniejszych miejscowości do większych, jak Sulechów, Zielona Góra i kumulują ruch na drogach krajowych i w miastach. Nasza firma Pomocy Drogowej zwraca uwagę właśnie na takie aglomeracje, gdzie zdarzeń drogowych jest bardzo dużo i ciągle przybywa, proporcjonalnie do wzrastającej ilości aut. Pomoc drogowa to dla nas nie tylko praca, ale i pasaja. Jedziemy do zdarzeń drogowych z entuzjazmem, gotowi na każde wyzwanie.

Co oferujemy w Sulechowie?

Pomoc drogowa sulechów

Województwo lubuskie przecinają dwie międzynarodowe trasy – E65 i E30. Sulechów leży przy drodze ekspresowej S3, która jest fragmentem biegnącej przez Polskę trasy E65. Jest to główna nitka z południa (Lubawka) na północ (Świnoujście), którą odbywa się tranzyt ciężarowy i osobowy. Kiedy 21 grudnia 2007 roku Polska przystąpiła do układu z Schengen i otwarto przejścia graniczne na lądzie i morzu, transport ciężarowy i turystyczny ruszyły pełną parą. Usytuowanie bazy naszej firmy Pomocy Drogowej w Sulechowie było strategicznym posunięciem. Specjalizujemy się w pomocy przy zdarzeniach drogowych pojazdów ciężarowych. Zdobywaliśmy wiedzę i doświadczenie latami, by pomóc poszkodowanym na drogach w najcięższych przypadkach. Mieliśmy doczynienia z wieloma trudnościami, często beznadziejnie wyglądającymi zdarzeniami, ale długoletnia praktyka zawsze przynosiła efekty – firmy czy osoby fizyczne, którym świadczyliśmy usługę pomocy drogowej, są za każdym razem udatysfakcjonowane naszym profesjonalizmem.

Historia związana z Sulechowem

 • unia europejska flaga
 • 10 May
  2017

  Pomoc drogowa sulechów

  Polska jest członkiem Unii Europejskiej od 1 maja 2004 roku, ale już dziesięć lat wcześniej zaczął obowiązywać z naszym państwem Układ europejski – trzy miesiące po wejściu w życie Traktatu o Unii Europejskiej. Druga połowa lat 90-tych to czas gwałtownego rozwoju gospodarki i prywatyzacja mienia państwowego. Właśnie w tym okresie rozpoczęliśmy działalność na polu Pomocy Drogowej, który był dosłownie w powijakach. Krajowa trójka dziś posiada w większości klasę S, w tamtych latach zastanawialiśmy się czy posiada jakąkolwiek klasę, ale nasi pracownicy zawsze stawali na wysokości zadania, nie bacząc na trudności. Nasza firma rozwijała się dynamicznie i praktycznie co pół roku tworzyliśmy nowe bazy wzdłuż głównych tras, aż dotarliśmy do Sulechowa. Dziś w okolicach funkcjonuje sporo firm z usługą pomocy drogowej, ale to nasza ma historię i ponad dwudziestoletnie doświadczenie na tym polu.

Częste pytania zadawane przez klientów w Sulechowie i okolicach

Jak unikać problemów w czasie podróży ?

Aby uniknąć problemów w trakcie podróży oraz nie potrzebnych kosztów przed każdą podróżą oraz okresowo wykonaj poniższą listę zadań : 

 1. Sprawdź płyn hamulcowy 
 2. Sprawdź stan płynu chłodzącego 
 3. Sprawdź stan oleju
 4. Przy każdym serwisie wymień komplet filtrów olejowy , paliwowy od powietrza nie warto oszczędzać na którymś z tych filtrów .
 5. Sprawdź oświetlenie w samochodzie warto też zaopatrzyć się w żarówki zapasowe zgodne z naszym autem.
 6. Sprawdź stan ogumienia.
 7. Sprawdź czy masz apteczkę , gaśnicę , kamizelkę odblaskową , lewarek 
 8. Sprawdź stan koła zapasowego o ile takowe posiadasz.

DANE FIRMY

 • AUTO LAWETA 24H ANHOL POMOC DROGOWA TIR & OSOBOWE
 • ul. Poznańska 22
 • 66-300 Skwierzyna
 • NIP : 5961204628
 • REGON : 211196882

ODDZIAŁY

 • B. AUTO LAWETA 24H ANHOL POMOC DROGOWA GORZÓW WIELKOPOLSKI TIR & OSOBOWE
 • ul. Akacjowa 3
 • 66-400 Gorzów Wielkopolski
 • TEL : +48 602 793 389
 • MAIL : [email protected]