Pomoc drogowa Rzepin 24h

ul. Partyzancka 8 69-110 Rzepin Tel : +48 602 793 389

 • Średni czas dojazdu na trasę a2 to 10 min

 • Awaryjne otwieranie at to jedna z naszych specjalizacji

 • W województwie lubuskim nasz pseudonim to KRÓL LAWET

Krótko o naszej siedzibie w Rzepinie

O naszej siedzibie

Dla wielu osób, praca w pomocy drogowej jest wymarzonym zajęciem z powodu skoku adrenaliny, jaki z sobą ten zawód niesie. Daje możliwość obcowania z dużymi maszynami o potężnych możliwościach, udział w trudnych i wymagających akcjach, a przede wszystkim nieustanny kontakt z motoryzacją, ludźmi oraz oczekiwaniem, co przyniesie nowy dzień. Jednak bycie pracownikiem pomocy drogowej to ciągłe stykanie się z różnymi niebezpieczeństwami. Począwszy od pracy na drodze przy stałym ruchu pojazdów, po obcowanie z napiętymi stalowymi linami, przenoszeniem ważących kilka ton samochodów oraz pracy w trudnych warunkach atmosferycznych, kiedy to zleceń o pomoc jest najwięcej. Pracownicy naszej firmy są opanowani, ostrożni i odporni na stres. Ich wieloletnie doświadczenie sprawia, że nasza firma jest wzywana do przypadków, z jakimi nie mogą sobie poradzić inne firmy pomocy drogowej w Lubuskiem. Aby ich pomoc była jeszcze bardziej efektywna, utworzyliśmy bazę wyjazdową naszej firmy w Rzepinie.

ADRES SIEDZIBY :
 • Auto Laweta ANHOL Pomoc drogowa Rzepin 24h TIR
 • ul. Partyzancka 8
 • 69-110 Rzepin
 • Tel : +48 602 793 389

Co myśli o nas Rzepin

 • ANHOL POMOC DROGOWA RZEPIN
 • pomoc drogowa
 • 5 / 109

Wyraź swoją opinię na nasz temat

W Rzepinie i Słubicach jest masa różnych pomocy drogowych jednak jedyną jaką mogę polecić to ANHOL

kierowca

Ocenił : POMOC DROGOWA RZEPIN na 5

Polecam gorąco jak zawsze bez szybko i bez komplikacji.

Przedsiębiorca

Ocenił : POMOC DROGOWA RZEPIN na 5

Od lat korzystamy z usług firmy anhol jak najbardziej możemy ja polecić

Logistyk

Ocenił : POMOC DROGOWA RZEPIN na 5

Pomoc drogowa Rzepin

pomoc drogowa Rzepin

W Polsce burzliwe lata 90. to czas rozwoju transportu drogowego, a zarazem firm świadczących usługi pomocy drogowej. W województwie lubuskim ścierają się dwie międzynarodowe trasy. Przecinająca szosę S3 autostrada A2 jest kluczową arterią łączącą wschód z zachodem Europy. Tysiące aut ciężarowych pokonuje codziennie trasę szybkiego ruchu S3, wioząc ładunek ze Świnoujścia na południe Polski i dalej na cały kontynent. Tysiące tirów to także dziesiątki awarii, kolizji i wypadków.

Rzepin to miasto położone niedaleko granicy polsko-niemieckiej, przy drodze krajowej nr 92 prowadzącej do Warszawy. Równolegle do tej drogi na obrzeżach Rzepina biegnie autostrada A2. W obrębie miasta przebiegają także drogi wojewódzkie nr 134 i 139. Założyliśmy tutaj bazę naszej firmy Pomocy Drogowej, by obserwować z bliska sytuacje na tych drogach i by móc szybko zareagować na wszelkie zdarzenia drogowe.

Co oferujemy w Rzepinie?

Pomoc drogowa Rzepin

Wykwalifikowani pracownicy są filarem naszej firmy Pomocy Drogowej. W tym fachu trzeba wykazać się wyobraźnią przestrzenną, a także podstawową znajomością zasad fizyki, dzięki czemu wiadomo pod jakim kątem ustawić pojazd pomocniczy, aby sprawnie wciągnąć uszkodzony samochód albo w których miejscach przypiąć do nich liny, aby uzyskać odpowiedni kąt obrotu lub największą siłę ciągnięcia. Pracując w tym zawodzie ponad dwadzieścia lat, nasi pracownicy bardzo szybko potrafią ocenić, jak sprawnie wydostać pojazd z kłopotów. Na przestrzeni tych lat zyskaliśmy doświadczenie, jakiego nie posiadają firmy świeże na rynku pomocy drogowej – nie wystarczy teoria, w tym fachu liczy się praktyka, a tej naszym pracownikom nie brakuje.

Historia związana z Rzepinem.

 • 02 April
  2011

  Otwieramy oddział w Rzepinie

  Wejście do Unii Europejskiej w 2004 roku spowodowało gwałtowny wzrost emigracji zarobkowej, przede wszystkim do Niemiec, w mniejszym stopniu do Wielkiej Brytanii, Holandii i Irlandii. W 2017 roku liczba Polaków przebywających czasowo w państwach członkowskich Unii Europejskiej wynosiła około 2,5 miliona. Migracje zarobkowe z roku na rok stają się dominującymi migracjami w Europie. Codziennie setki Polaków w samochodach, busach czy autobusach przekraczają granicę. Wiele z nich dojeżdża do pracy każdego dnia tygodnia, część pozostaje, by wracać do domu na weekend. To wiąże się z ogromnym ruchem w obszarze przygranicznym. Nasza Pomoc Drogowa bazując w Rzepinie, reaguje bezzwłocznie na każde wezwanie pomocy z tego rejonu. Obsługujemy także zlecenia z terenu Niemiec, zarówno zlecających Polaków jak i obcokrajowców.

  Odnotowano też wzmożony ruch na drogach województwa lubuskiego po zakończeniu okresu ochronnego na zakup domów i mieszkań w Polsce przez cudzoziemców – obywateli Unii Europejskiej, od maja 2009. Nasz kraj ma wiele atrakcyjnych dla obcokrajowców terenów, a zachodnie regiony szczególnie są bliskie naszym sąsiadom.

  Na terenie Lubuskiego zawsze będą wypadki drogowe, nieważne jak nowoczesne będą samochody, bo za ich kierownicami nadal będą siedzieć ludzie, którzy bywają zdenerwowani, zmęczeni, niecierpliwi i nieuważni. Nasza firma Pomocy Drogowej w Rzepinie jest po to, by pomóc, gdy zawiedzie kierowca lub auto odmówi posłuszeństwa.

Częste pytania zadawane przez klientów w Rzepinie

Czemu holowanie na autostradzie jest tak drogie

Holowanie na autostradzie u większości firm zajmujących się pomocą drogową jest taki sam jednak dodatkowe opłaty pochodzą z bramek oraz wyższe opłaty wynikają często z tego faktu iż na autostradzie rzadko są dostępne zjazdy przez często jest utrudniony dojazd do klienta i nie jednokrotnie trzeba pokonać 50 km lub więcej aby dojechać do samego klienta. 

DANE FIRMY

 • AUTO LAWETA 24H ANHOL POMOC DROGOWA TIR & OSOBOWE
 • ul. Poznańska 22
 • 66-300 Skwierzyna
 • NIP : 5961204628
 • REGON : 211196882

ODDZIAŁY

 • B. AUTO LAWETA 24H ANHOL POMOC DROGOWA GORZÓW WIELKOPOLSKI TIR & OSOBOWE
 • ul. Akacjowa 3
 • 66-400 Gorzów Wielkopolski
 • TEL : +48 602 793 389
 • MAIL : [email protected]