Pomoc drogowa Kostrzyn nad odrą

ul. Asfaltowa 8 66-470 Kostrzyn nad odrą Tel : +48 602 793 389

 • Średni czas dojazdu na terenie Kostrzynia nad odrą i okolic 30 min

 • Awaryjne otwieranie aut to jedna z naszych specjalizacji

 • W województwie lubuskim nasz pseudonim to król lawet

Nasz oddział pomocy drogowej w Kostrzyniu nad odrą

Krótko o naszej siedzibie.

Rozszerzając działalność naszej Pomocy Drogowej na terenie województwa lubuskiego, postanowiliśmy obstawić kolejną miejscowość przygraniczną, jaką jest Kostrzyn nad Odrą. Przez miasto przebiegają dwie drogi krajowe nr 22 (z Grzechotek przez Gorzów Wlkp. do Kostrzyna n/O) i 31 (ze Słubic przez Kostrzyn n/O do Szczecina) oraz jedna wojewódzka nr 132 (z Kostrzyna n/O do Gorzowa Wlkp.) Z miasta prowadzi też droga krajowa B1 w kierunku Berlina. Wielu podróżnych jadących z północnych terenów Lubuskiego wybiera właśnie to mniejsze przejście przy przekraczaniu granicy, by uniknąć obleganego Świecka. Naszym celem, tworząc posterunek, było zapewnienie kierowcom szybkiej pomocy w razie nieoczekiwanych zdarzeń na drodze, choćby “złapania gumy” czy drobnej awarii.

ADRES SIEDZIBY :
 • Auto Laweta ANHOL Pomoc drogowa Kostrzyn nad Odrą 24h TIR
 • ul. Asfaltowa 8
 • 66-470 Kostrzyn nad odrą
 • Tel : +48 602 793 389

Co myśli o nas Kostrzyn nad odrą

 • ANHOL POMOC DROGOWA KOSTRZYN NAD ODRĄ
 • pomoc drogowa
 • 5 / 289

Wyraź swoją opinię na nasz temat

Już od lat współpracujemy z ANHOL wszystko jest ok

Logistyk

Ocenił : POMOC DROGOWA KOSTRZYN NAD ODRĄ na 5

Jako handlowiec pokonuje każdego dnia sporo kilometrów a jak mówią gdzie drzewo rąbią tam wióry lecą dla tego też szukałem taniej pomocy drogowej w Kostrzyniu nad odrą jako iż w niemczech są zaporowe ceny i znalazłem.

Handlowiec

Ocenił : POMOC DROGOWA KOSTRZYN NAD ODRĄ na 5

Gorąco polecam tą firmę jako sprawdzonego partnera z którym współpracujemy już od przeszło 20 lat

Przedsiębiorca

Ocenił : POMOC DROGOWA KOSTRZYN NAD ODRĄ na 5

Dlaczego Kostrzyn nad odrą ?

Kostrzyn nad Odrą słynie głównie z organizowanego corocznie jednego z największych festiwali muzyki rockowej w Europie Pol’and’Rock Festival, zwany do 2017 roku Przystankiem Woodstock. Znany jest dobrze również rowerzystom, gdyż przez miasto przebiega międzynarodowy szlak R1 biegnacy z Francji przez Belgię, Holandię, Niemcy, Polskę, Królewiec, Rosję, Litwę, Łotwę, Estonię po Petersburg w Rosji. Polska część tej trasy o długości 675,6km rozpoczyna się właśnie w Kostrzynie nad Odrą. Miasto leży także na Międzynarodowej Drodze Wodnej E70 łączącej Antwerpię w Belgii z Kłajpedą na Litwie śródlądowymi drogami wodnymi przez Holandię, Niemcy i Rosję oraz posiada duży port rzeczny obsługujący zakłady z różnych branż. Na terenie gminy znajduje się Park Narodowy i Krajobrazowy “Ujście Warty” – ostoja setek gatunków ptaków wodnych i błotnych, a przy drodze nr 22 mieszczą się punkty widokowe. Wszystkie te przyciągające do miasta atrakcje i rozwój przemysłowy łączą się ze zwiększonym ruchem drogowym i utrudnieniami, a co za tym idzie zapotrzebowaniem na Pomoc Drogową, której udzielimy szybko i fachowo.

Co oferujemy w Kostrzynie nad odrą ?

pomoc drogowa i nie tylko

Planowana budowa mostu nad Odrą i obwodnicy miasta sprawi, że stanie się ono ważnym węzłem transportu drogowego na polsko-niemieckiej granicy. Inwestycja wiąże się z przeniesieniem ruchu na most tymczasowy, co może być kłopotliwe; będzie spowalniało ciężarówki i powodowało duże korki. Dzięki naszej placówce Pomocy Drogowej w mieście, jesteśmy przygotowani na te utrudnienia. Posiadany przez nas sprzęt i wykwalifikowani pracownicy pomogą nie tylko przy zdarzeniach drogowych, służymy także pomocą przy budowie przeprawy. Zyskaliśmy doświadczenie, współpracując z firmą budowlaną podczas powstawania mostu drogowego w Skwierzynie.

Historia związana z Kostrzynem nad odrą

 • pomoc drogowa kostrzyn nad odrą
 • 05 May
  1997

  Pomoc drogowa w kostrzyniu

  Kiedy w w 1992 roku uruchomiono w Kostrzynie nad Odrą przejście graniczne, miasto otworzyło się na Europę. Podupadający przemysł ruszył z kopyta, gdy w 1993 roku Szwedzi kupili Zakłady Celulozy i Papieru. To przyczyniło się do odrodzenia miasta i w 1997 roku utworzono Kostrzyńsko-Słubicką Specjalną Strefę Ekonomiczną, w której powstało wiele firm reprezentujących branże: papierniczą, spożywczą, maszynową, mięsną, tekstylną, budowlaną, motoryzacyjną, tworzyw sztucznych, wyrobów z drewna, włókienniczą, urządzeń elektrycznych, placów zabaw oraz recyklingu. Kolejnym impulsem do rozwoju całego regionu to budowa nowego mostu i obwodnicy Kostrzyna nad Odrą, która rozpocznie się w 2020 roku i zwiększy przepustowość trasy. Nasza Pomoc Drogowa trzyma rękę na pulsie. Stale się rozwijamy, by udzielić pomocy na drogach, jak i przy planowanych inwestycjach.

Pytania związane z Kostrzyniem nad odrą

Czy mąjac wypadek w niemczech muszę wzywać niemiecką pomoc drogową ?

Nie nie jest to konieczne dla tego też otworzyliśmy swój oddział właśnie w Kostrzyniu nad odrą, ponieważ wielu kierowców decyduje się właśnie na polskie firmy z zakresu pomocy drogowej. Jest to uzależnione w głównej mierze powodami ekonomicznymi. Dlatego też z usług pomocy drogowej w Kostrzyniu nad odrą często też korzystają sami Niemcy. 

DANE FIRMY

 • AUTO LAWETA 24H ANHOL POMOC DROGOWA TIR & OSOBOWE
 • ul. Poznańska 22
 • 66-300 Skwierzyna
 • NIP : 5961204628
 • REGON : 211196882

ODDZIAŁY

 • B. AUTO LAWETA 24H ANHOL POMOC DROGOWA GORZÓW WIELKOPOLSKI TIR & OSOBOWE
 • ul. Akacjowa 3
 • 66-400 Gorzów Wielkopolski
 • TEL : +48 602 793 389
 • MAIL : [email protected]