AUTO POMOC DROGOWA GORZÓW WIELKOPOLSKI 24H

ul. Miodowa 8 66-400 Gorzów Wielkopolski Tel : +48 602 793 389

 • Średni czas dojazdu na terenie Gorzowa Wielkopolskiego i okolic 30 min

 • Posiadamy parking strzeżony na terenie Gorzowa

 • Awaryjne otwieranie aut to jedna z naszych specjalizacji

 • W województwie lubuskim nasz pseudonim to król lawet

Nasz oddział pomocy drogowej w Gorzowie

Krótko o naszej siedzibie.

Zakładając w latach 90. pomoc drogową na terenie Skwierzyny nie mogliśmy pominąć pobliskiego Gorzowa Wielkopolskiego-jedną ze stolic województwa lubuskiego. W Gorzowie Wlkp. prowadzimy 2 oddziały, z których każdy pełni istotną rolę. Pierwszy oddział odpowiada za składowanie uszkodzonych pojazdów, zaś drugi pełni funkcję biura w którym przechowujemy wszelką, niezbędną dokumentację. Odziały pozwalają nam na szybki dojazd do klienta i udzielenie mu należytej pomocy. Zdajemy sobie sprawę, że każde zdarzenie na drodze to dla naszych klientów duży stres, dlatego stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo, wysoką jakość usług oraz możliwie najkrótszy czas realizacji.

ADRES SIEDZIBY :
 • Laweta 24H ANHOL Pomoc drogowa Gorzów Wielkopolski TIR osobowe
 • ul. Miodowa 8
 • 66-400 Gorzów Wielkopolski
 • Tel : +48 602 793 389

Co myśli o nas Gorzów Wlkp.

 • ANHOL POMOC DROGOWA GORZÓW WIELKOPOLSKI
 • anhol pomoc drogowa
 • 5 / 4

Wyraź swoją opinię na nasz temat
firma Prime drivers

Szukaliśmy w okolicach Gorzowa sprawdzonej pomocy drogowej. Znaleźliśmy. Od ponad 11 lat współpracujemy z firmą ANHOL i z czystym sumieniem jesteśmy w stanie zagwarantować rzetelność tej firmy.

Właścicel

Ocenił : Pomoc drogowa na 5

logo firmy Seven motion

Jako logistyk przepracowałem już w kilku firmach. Za każdym razem swoim szefom polecałem Anhola i dobrze na tym wychodziłem. Mam nadzieję że nadal będę na tym zyskiwał dziękuję !

Logistyk

Ocenił : Wulkanizacja na 5

logo firmy translogistics

Wchodząc na rynek europejski poszukiwaliśmy partnera który będzie w stanie obsłużyć zdarzenia drogowe z udziałem naszej floty. Priorytetem była dla nas rzetelność oraz doświadczenie związane z obsługą tirów. Te wszystkie cechy firma Anhol spełnia ponadprzeciętnie !

Logistyk

Ocenił : Wulkanizacja na 5

freight concept

Prowadząc firmę transportową z mężem niejednokrotnie mieliśmy problemy z doborem odpowiedniej pomocy drogowej. Ubolewamy nadal, że Anhol nie na terenie całej europy.

Współwłaścicelka

Ocenił : Pomoc drogowa na 5

Czemu akurat Pomoc drogowa Gorzów Wielkopolski ?

Impreza stal Gorzów z udziałem czołgu

Jako Pomoc Drogowa jesteśmy związani z Gorzowem Wlkp. już od lat 90. Jako, że nie samą pracą żyje człowiek, nasz czas wolny wypełnia pasja związana z militariami. Spotkało się to z uznaniem lokalnych firm, władz miasta oraz klubów sportowych. Z miłą chęcią dzielimy się naszą pasją, wiedzą oraz osiągnięciami z ludźmi którzy kochają Gorzów i  pomagają w promocji miasta. Skutkiem takich działań była współpraca ze Stal Gorzów,  której udostępniliśmy naszą artylerię samobieżną  FV334 Abbot. Przejazd nią odbył sam Tomasz Gollob.

Pomoc drogową w Gorzowie Wlkp. prowadzimy przede wszystkim ze względu na  ogromny potencjał miasta, które podsiada bezpośredni dostęp do trasy szybkiego ruchu S3. Trasę, każdego roku pokonują tysiące Polaków podążających w poszukiwaniu ochłody nad polskim morzem. Niestety, skutkiem zwiększonego ruchu jest mnogość kolizji. Będąc miłośnikami ciężkiego sprzętu, swoją wiedzę przekuwamy również na to, aby udzielać pomocy kierowcom znajdującym się nierzadko w ekstremalnych sytuacjach.  

Co mozemy dla ciebie zrobić w Gorzowie ?

Pomoc drogowa

Pomoc drogowa to nasza specjalność. Dzięki potężnej flocie, którą posiadamy w rejonie Gorzowa Wielkopolskiego jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu.  Działamy nieprzerwanie od ponad 20 lat i pozostajemy jednym z liderów na rynku pomocy drogowej w rankingu ogólnopolskim. Posiadamy 2 holowniki do wyciągania tirów ponad 8 lawet do obsługi samochodów osobowych. Ponadto dysponujemy dźwigiem, koparko ładowarką JCB. Ostatecznie, nie zawahamy się użyć także czołgów, które mamy na stanie.  

Historia związana z Pomocą drogową w Gorzowie

 • logo policji polskiej w gorzowie wielkopolskim
 • 10 November
  2017

  Obsługa Parkingu policyjnego

  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i pozycji lidera w Gorzowie Wielkopolskim podjęliśmy współpracę z gorzowską policją. Obecnie obsługujemy parking policyjny dla pojazdów pochodzących z nielegalnych procederów i wypadków drogowych. Cieszymy się, że nasza firma wzbudza zaufanie i doceniana jest na lokalnym rynku.

 • VW LT lata 90 pomoc drogowa Gorzów wielkopolski
 • 23 February
  1990

  Zakup nowej lawety do obsługi zdarzeń drogowych z Gorzowa Wlkp.

  Lata 90. były dla nas bardzo intensywnym i pracowitym czasem. Otworzyliśmy bowiem na terenie Skwierzyny i Gorzowa Wlkp.  jedną z pierwszych tego typu firm świadczących profesjonalne usługi pomocy drogowej. Naszym celem było nowatorstwo, nowoczesny sprzęt i jakość świadczonych usług. 

Częste pytania związane z podróżami w okolicach Gorzowa

W jakich miejscach najczęściej dochodzi do wypadków na terenie Gorzowa i okolic ?

Jak w każdym mieście, bardzo często do wypadków dochodzi w okolicach skrzyżowań. Nie inaczej jest w Gorzowie Wielkopolskim. Wbrew powszechnie panującym przekonaniom, że zimą powinno się uważać najmocniej (co oczywiście również zalecamy),  zalecamy szczególną ostrożność w okresie letnim. Niestety, to czas gdy wielu kierowców czuje się niczym rajdowcy formuły jeden. Ze statystyk wynika, że właśnie w okresie letnim w Gorzowie i okolicach nasza pomoc drogowa Gorzów Wielkopolski jest wzywana najczęściej. Szczególną rozwagę należy zachować na tasie S3, zjazdach oraz wjazdach na trasę, gdyż  dochodzi tam do sporej ilości wypadków i kolizji.

Jakie błędy najczęściej popełniają kierowcy w Gorzowie i okolicach ?

Częstym błędem jaki popełniają kierowcy w Gorzowie to źle zatankowane paliwo. Bardzo często do diesla leją benzynę, a do benzyny diesla. Tłumaczy to ciągły pośpiech i stres stresem w jakim żyjemy. Pamiętajmy, aby być uważnym podczas dokonywania codziennych czynności tankowania auta. Nieuwaga może skutkować utratą sporej ilości twojego cennego czasu. Jako pomoc drogowa staramy się świadczyć każdą naszą usługę w możliwie najkrótszym czasie.

DANE FIRMY

 • AUTO LAWETA 24H ANHOL POMOC DROGOWA TIR & OSOBOWE
 • ul. Poznańska 22
 • 66-300 Skwierzyna
 • NIP : 5961204628
 • REGON : 211196882

ODDZIAŁY

 • B. AUTO LAWETA 24H ANHOL POMOC DROGOWA GORZÓW WIELKOPOLSKI TIR & OSOBOWE
 • ul. Akacjowa 3
 • 66-400 Gorzów Wielkopolski
 • TEL : +48 602 793 389
 • MAIL : [email protected]